Seminarium szkoleniowo-dyskusyjne pt. Mechanizmy finansowania badań młodych naukowców w Polsce

Rada Młodych Naukowców oraz Uniwersytet Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy zorganizowały Seminarium szkoleniowo – dyskusyjne pt. Mechanizmy finansowania badań młodych naukowców w Polsce, które odbyło się w środę 27 listopada, 2013 r. o godz. 11:00, w Bibliotece Głównej przy ul. Szymanowskiego 3 w Bydgoszczy w sali 240 ABC.

Seminaria Mechanizmy finansowania badań młodych naukowców w Polsce to cykl spotkań z młodymi uczonymi realizowany z inicjatywy Rady Młodych Naukowców, przy współpracy z Narodowym Centrum Nauki, Narodowym Centrum Badań i Rozwoju oraz Krajowym Punktem Kontaktowym, pod patronatem honorowym Minister Nauki i Szkolnictwa Wyższego prof. Barbary Kudryckiej. Celem spotkań jest obok zaprezentowania przez przedstawicieli MNiSW, NCN, NCBR oraz KPK aktualnie oferowanych programów, zwrócenie uwagi na najczęściej popełniane przez wnioskodawców błędy. Duża część sesji będzie poświęcona na dyskusję uczestników z Gośćmi oraz wymianę własnych doświadczeń.

PROGRAM

Seminarium szkoleniowo – dyskusyjnego Mechanizmy finansowania badań młodych naukowców w Polsce 27 listopada 2013 r. Uniwersytet Kazimierza Wielkiego, Biblioteka Główna UKW przy ul. Szymanowskiego 3 w Bydgoszczy

11:00-13:00

• Uniwersytet Kazimierza Wielkiego - Prorektor ds. Nauki i Współpracy z Zagranicą - prof. dr hab. Sławomir Kaczmarek