"Bliskie spotkania z Biologią" po raz kolejny na WNP

Kolejną  edycję  cyklu  wykładów "Bliskie spotkania z Biologią" rozpocznie wykład mgr Zofii Ostrowskiej p.t. Biologia Komórki.

Spotkanie odbędzie się w środę  25.11.2015, o godzinie 15.30 w Auli (s.240) na I piętrze Biblioteki Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego przy ul. Karola Szymanowskiego 3 (wejście od strony Ronda Wielkopolskiego). Przewidywany czas wykładu 1,5 godziny.

Wykłady adresowane są przede wszystkim do uczniów szkół ponadgimnazjalnych, którzy w najbliższym czasie zamierzają przystąpić do egzaminu maturalnego z biologii (poziom rozszerzony), lub zamierzają wziąć udział w olimpiadach o tematyce biologicznej. Celem wykładów jest poszerzenie i ugruntowanie wiedzy, oraz wyjaśnienie trudnych zagadnień z zakresu biologii.

Po wykładzie będzie możliwość dyskusji i zadawania pytań ze strony uczniów.

Aktualności oraz terminy kolejnych wykładów będą umieszczane na stronie facebook.com/bliskiespotkaniazbiologia