Spotkania opiekunów ze studentami pierwszych roczników

W dniu 3 października 2016r. odbędą się spotkania studentów pierwszych roczników kierunków studiów prowadzonych na Wydziale Nauk Przyrodniczych z opiekunami. Obecność obowiązkowa.

I rok, kierunek biologia, studia I stopnia (opiekun: dr Łukasz Kubera) - godz. 7.00, sala 30, Instytut Biologii Eksperymentalnej, Al. Powstańców Wielkopolskich 10, parter.

I rok, kierunek biologia, studia II stopnia (opiekun: dr inż. Małgorzata Mazur) - godz. 9.00, sala 114, Instytut Biologii Środowiska (Katedra Ekologii) Al. Ossolińskich 12, I piętro.

I rok, kierunek biotechnologia, studia I stopnia (opiekun: mgr Aleksandra Rolbiecka) - godz. 7:15, sala 2, Instytut Biologii Eksperymentalnej, ul. Poniatowskiego 12.

I rok, kierunek biotechnologia, studia II stopnia (opiekun: mgr Zofia Ostrowska) - godz. 10:50, sala 07, Instytut Biologii Eksperymentalnej, ul. Poniatowskiego 12.

I rok, kierunek ochrona środowiska, studia I stopnia (opiekun: mgr Anna Sobieraj) - godz. 9.00, sala 3, Instytut Biologii Środowiska (Zakład Mykologii i Mykoryzy), Al. Ossolińskich 12, parter.

I rok, kierunek zarządzanie przyrodą, studia I stopnia (opiekun: dr Barbara Waldon) - godz. 9.00, Instytut Biologii Środowiska (Zakład Botaniki), Al. Ossolińskich 12, II piętro. [uwaga - zajęcia dydaktyczne na kierunku Zarządzanie Przyrodą rozpoczną się 10 października 2016r.]