Władze dziekańskie WNP zapraszają studentów i pracowników Wydziału do aktywnego udziału w Konferencji Naukowej „Flight of the Swans”

Władze dziekańskie Wydziału Nauk Przyrodniczych zapraszają studentów i pracowników WNP do aktywnego udziału w zbliżającej się Konferencji Naukowej „Flight of the Swans”. Decyzją Dziekana WNP, studenci, którzy wezmą udział w Konferencji w dniu 10 listopada 2016 w godzinach 11-16 i potwierdzą własnoręcznym podpisem swoje uczestnictwo na liście obecności, uzyskają zwolnienie z odbywających się w tym czasie zajęć dydaktycznych. Udział w Konferencji pracowników WNP, którzy w godzinach obrad  mają zaplanowane zajęcia dydaktyczne, możliwy jest jedynie w formie wspólnego udziału prowadzącego oraz całej grupy zajęciowej.