Targi Pracy OFFerty 2016 - informacja dla studentów

W związku z współorganizowanymi przez Biuro Karier Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego Targami Pracy OFFerty 2016 informujemy że za zgodą Prorektora ds Studenckich oraz Dziekana Wydziału Nauk Przyrodniczych, studenci mogą otrzymać na targach zaświadczenie usprawiedliwiające nieobecność na zajęciach.

Targi odbędą się 17 listopada 2016 r. w Hali Sportowo - Widowiskowej Łuczniczka w Bydgoszczy przy ul. Toruńskiej 59, w godz. od 10.00 do 15.00. Wstęp jest bezpłatny. Przedsięwzięcie to adresowane jest do studentów i absolwentów UKW oraz innych bydgoskich Uczelni. Wydarzenie to daje możliwość zapoznania się z lokalnym rynkiem pracy oraz nawiązania pierwszego kontaktu z pracodawcą.

Na targach w tym roku zagości ponad 80 wystawców, którzy zaprezentują swój potencjał i zaproszą do bezpośredniego kontaktu. Będzie to niecodzienna okazja dla odwiedzających, by zapoznać się profilem firmy, preferencjami dotyczącymi pracowników, ofertami i wymogami na określone stanowiska pracy. Pośród nich znajdą się ogólnopolskie marki, zainteresowane rozwojem w naszym województwie.

Informacja w Aktualnościach UKW