Piąte spotkanie w ramach VI edycji "Bliskich Spotkań z Biologią"

W dniu 18.01.2017 r. o godzinie 16.00 w sali pamięci na I piętrze Biblioteki Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego przy ul. Karola Szymanowskiego 3, odbyło się piąte  spotkanie w ramach VI edycji "Bliskich Spotkań z Biologią". Pani dr hab. Joanna Moraczewska, prof. nadzw. UKW przedstawiła wykład  pt. „Metabolizm, cz.2".

Na kolejne szóste spotkanie zapraszamy 25.01.2017 o godz.16.00 /środa/.  Temat wykładu  "Biologia komórki". Wykład przedstawi Pani dr Małgorzata Śliwińska - wykładowca, pracownik naukowy UKW. Miejsce wykładu - sala wykładowa, I piętro. Następne spotkania z tego cyklu odbędą się po feriach zimowych (VII - spotkanie15.02.2017; środa godz.16.00). Życzymy wspaniałego wypoczynku i powrotu z "naładowanymi akumulatorami" do dalszej nauki.  Aktualności oraz terminy kolejnych wykładów są umieszczane na stronie internetowej Wydziału Nauk Przyrodniczych oraz Instytutu Biologii Eksperymentalnej. Na stronie wydziałowej dołączona jest treść wykładu  pt. "Metabolizm, cz.2" w formie pliku pdf.