Kolejny wykład w ramach VI edycji

Kolejny wykład w ramach VI edycji "Bliskich Spotkań z Biologią"

W dniu 25.01.2017 r. o godzinie 16.00 w auli mieszczącej się na I piętrze Biblioteki Głównej Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego przy ul. Karola Szymanowskiego 3, odbył się kolejny wykład w ramach VI edycji "Bliskich Spotkań z Biologią". Pani dr Małgorzata Śliwińska przedstawiła prezentację pt.: „Biologia komórki", której treści dotyczyły struktury błon biologicznych i wzrostu zmienności komórek.

Na kolejne siódme spotkanie zapraszamy 15.02.2017 o godz.16.00/środa/. Temat spotkania dotyczyć będzie: Współczesnych zagadnień z zoologii bezkręgowców - akarologia praktyczna i eksperymentalna. Wykład przedstawi Pan prof. dr hab. Sławomir Kaczmarek – kierownik Katedry Biologii Ewolucyjnej UKW. Miejsce wykładu - aula, I piętro. Aktualności oraz terminy kolejnych wykładów są umieszczane na stronie internetowej Wydziału Nauk Przyrodniczych oraz Instytutu Biologii Eksperymentalnej.