Siódme spotkanie w ramach VI edycji

Siódme spotkanie w ramach VI edycji "Bliskich Spotkań z Biologią"

W dniu 15.02.2017 r. o godzinie 16.00 w auli mieszczącej się na I piętrze Biblioteki Głównej Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego przy ul. Karola Szymanowskiego 3, odbyło się siódme spotkanie w ramach VI edycji "Bliskich Spotkań z Biologią". Pan prof. dr hab. Sławomir Kaczmarek przedstawił wykład pt. "Współczesne zagadnienia z zoologii bezkręgowców - akarologia praktyczna i eksperymentalna".

Na kolejne ósme spotkanie zapraszamy 22.02.2017 o godz.16.00 /środa/. Temat spotkania dotyczyć będzie: Podstaw genetyki. Wykład przedstawi Pan prof. dr hab. Jarosław Burczyk  –  kierownik Katedry Genetyki UKW. Miejsce wykładu - aula, I piętro. Aktualności oraz terminy kolejnych wykładów są umieszczane na stronie internetowej Wydziału Nauk Przyrodniczych oraz Instytutu Biologii Eksperymentalnej.