Ósme spotkanie w ramach VI edycji "Bliskich Spotkań z Biologią

W dniu 22.02.2017 r. o godzinie 16.00 w auli mieszczącej się na I piętrze Biblioteki Głównej Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego przy ul. Karola Szymanowskiego 3, odbyło się ósme spotkanie w ramach VI edycji "Bliskich Spotkań z Biologią". Pan prof. dr hab. Jarosław Burczyk przedstawił wykład pt. "Podstawy genetyki".

Na kolejne dziewiąte przedostatnie spotkanie w tym roku akademickim, zapraszamy 1.03.2017 o godz.16.00 /środa/. Temat spotkania dotyczyć będzie: Genetyki populacyjnej. Wykład przedstawi dr hab. Igor Chybicki prof. UKW – pracownik naukowy Katedry Genetyki UKW. Miejsce wykładu - aula, I piętro. Aktualności oraz terminy kolejnych wykładów są umieszczane na stronie internetowej Wydziału Nauk Przyrodniczych oraz Instytutu Biologii Eksperymentalnej.