Dziewiąte spotkanie w ramach VI edycji "Bliskich Spotkań z Biologią"

W dniu 1.03.2017 r. o godzinie 16.00 w auli mieszczącej się na I piętrze Biblioteki Głównej Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego przy ul. Karola Szymanowskiego 3, odbyło się dziewiąte spotkanie w ramach VI edycji "Bliskich Spotkań z Biologią". Pan dr hab. Igor Chybicki prof. UKW – pracownik naukowy Katedry Genetyki UKW przedstawił wykład pt. "Genetyka populacyjna".

Kolejne dziesiąte spotkanie (ostatnie w tym roku akademickim) odbędzie się 8.03.2017 o godz.16.00 /środa/. Temat spotkania: Wprowadzenie do genetyki molekularnej. Wykład przedstawi Pan prof. dr hab. Jarosław Burczyk. Miejsce wykładu - aula, I piętro. Zapraszamy już dzisiaj na VII cykl wykładów, który prowadzony będzie w następnym roku akademickim tj. 2017/2018. Aktualności oraz terminy wykładów będą umieszczane na stronie internetowej Wydziału Nauk Przyrodniczych oraz Instytutu Biologii Eksperymentalnej. Więcej informacji dotyczących "Bliskich Spotkań z Biologią" można uzyskać kontaktując sie z wydziałowym koordynatorem - dr Ryszard Gołda. Adres mailowy i telefon dostępny jest na stronie internetowej Wydziału Nauk Przyrodniczych oraz Instytutu Biologii Eksperymentalnej.