Promocja Wydziału Nauk Przyrodniczych podczas IV edycji Bydgoskich Dni Czystej Energii

Uniwersytet Kazimierza Wielkiego prezentował swoja ofertę na rok akademicki 2019/2020 podczas IV edycji Bydgoskich Dni Czystej Energii, które odbyły się 24 maja na bydgoskim Placu Teatralnym. W ramach wydarzenia przewidziano konkursy oraz przeprowadzono kilka wywiadów ze specjalistami na temat źródeł energii odnawialnej. Reprezentantką Uczelni z ramienia Wydziału Nauk Przyrodniczych była dr Magdalena Trojankiewicz, Prodziekan ds. Dydaktycznych WNP, która w swoim wystąpieniu przedstawiła ofertę dydaktyczną wydziału, opisała zasady rekrutacji oraz zachęciła młodzież do studiowania na UKW.

Zachęcamy maturzystki i maturzystów do rejestracji na studia.