Wyróżnienie dla studenta Wydziału Nauk Biologicznych

Dnia 10.06.2021 r. na Uniwersytecie Technologiczno-Przyrodniczym w Bydgoszczy miała miejsce XIX Konferencja Biotechnologia: „Dziś na Uniwersytecie Technologiczno-Przyrodniczym, jutro w regionie kujawsko-pomorskim”. Konferencja miała na celu przedstawienie prac studentów i doktorantów naszego regionu, których tematyka dotyczyła nauk biologicznych.

Nasz student Wojciech Lipa (student II roku biologii II stopnia), w trakcie konferencji przedstawił referat na temat: ”Rola wybranych gatunków drapieżnych ryb w regulacji populacji potencjalnych ofiar w sztucznym zbiorniku wodnym”. Opiekunem merytorycznym wystąpienia była dr Katarzyna Faleńczyk-Koziróg z Katedry Biologii Ewolucyjnej. Pan Wojciech za swoje wystąpienie otrzymał wyróżnienie. Serdecznie gratulujemy!!!