Rozstrzygnięcie konkursów dla studentów w roku akademickim 2020/2021

Rada Kolegium III w dniu 14.09.2021 r. przyznała wyróżnienia w „Konkursie na najlepszą pracę dyplomową w Kolegium III” w roku akademickim 2020/2021 dla następujących prac studentów Wydziału Nauk Biologicznych:

• na kierunku Biotechnologia I st.lic. Katarzyna Osmolak, „Charakterystyka sposobów integracji technologii produkcji bioetanolu pierwszej i drugiej generacji” (promotor dr Dawid Mikulski)
  • na kierunku Biotechnologia II st.mgr Katarzyna Dragun, „Biochemiczne analizy mutanta tropomiozyny Tpm3.12-R91P związanego z rozwojem miopatii CFTD” (promotor dr Małgorzata Śliwińska)
  • na kierunku Biologia I st.: lic. Klaudia Statkiewicz, „Mechanizmy toksycznego działania niefizjologicznych metali ciężkich na organizmy kręgowe” (promotor prof. dr hab. Joanna Moraczewska)
  • na kierunku Biologia II st.mgr Wojciech Lipa, „Rola wybranych gatunków ryb drapieżnych, w regulacji populacji ich potencjalnych ofiar na przykładzie karasia pospolitego (Carassius carassius L.) oraz karasia srebrzystego (Carassius auratus gibelio Bloch, 1782) w sztucznym zbiorniku wodnym” (promotor dr Katarzyna Faleńczyk-Koziróg)
  • na kierunku Ochrona środowiska I st.lic. Kinga Veith, „Wykorzystanie aplikacji i urządzeń mobilnych w celu inwentaryzacji pomników przyrody i miejsc chronionych na terenie gminy Kołczygłowy” (promotor dr Lucyna Twerd).

Wyróżnienie dla najlepszego absolwenta na kierunku studiów w kategorii osiągnięcia naukowe otrzymali:

• Wojciech Lipa, kierunek Biologia II MU,
  • Gabriela Pilarska, kierunek Biotechnologia II MU.

Wyróżnienie na poziomie kolegium za osiągnięcia naukowe w kategorii „najlepszy absolwent” otrzymał mgr Wojciech Lipa, absolwent kierunku Biologia II st.

Wszystkim nagrodzonym gratulujemy!