1,5% dla Gangu Trojaczków 1,5% dla Gangu Trojaczków

1,5% dla Gangu Trojaczków

Szanowni Państwo,

jak co roku zwracamy się do wszystkich ludzi dobrej woli o wsparcie dla dzieci Pani dr Sandry Jankowskiej-Wróblewskiej, naszej koleżanki z Wydziału Nauk Biologicznych.

Wiktoria i Witold są pogodnymi i radosnymi dziećmi. Urodzili się w 33 tygodniu ciąży trojaczej, niestety przez wcześniactwo oraz powikłania z nim związane potrzebują ciągłej rehabilitacji i pomocy w rozwoju. Dzięki dotychczasowej systematycznej i ciężkiej pracy widać efekty terapii.

Fanpage Gangu Trojaczków

Strona na Instagramie

Wiktoria ma hipoplazję robaka i lewej półkuli móżdżku, wadę wzroku oraz wrodzoną wadę układu moczowego. Na co dzień ma problemem z utrzymaniem równowagi, koordynacją ruchową oraz samodzielnym chodzeniem.

Wituś przyszedł na świat z wrodzonym wodogłowiem i jest zaopatrzony w zastawkę komorowo-otrzewnową. Nasz synek ma stwierdzone mózgowe porażenie dziecięce pod postacią niedowładu spastycznego czterokończynowego. W wyniku choroby zmaga się z przykurczami i zanikami mięśniowymi w kończynach dolnych.

Obecnie dzieci są pod stałą kontrolą specjalistów, m.in. neurologa, okulisty, ortoptysty, chirurga, genetyka, fizjoterapeuty, logopedy, psychologa i pedagoga. Na co dzień robimy wszystko by nasz Gang Trojaczków mógł dogonić w rozwoju swoich rówieśników, jednak koszty codziennej rehabilitacji, leczenia czy sprzętu medycznego przekraczają nasze możliwości finansowe. Zwracamy się z prośbą do Państwa o przekazanie swojego 1,5% podatku na leczenie oraz rehabilitację Wiktorii i Witolda Wróblewskich. Dzieci bardzo dobrze reagują na wdrożone terapie a efekt ich pracy jest zaskakujący dla lekarzy i specjalistów.

Dzieci są podopiecznymi Fundacji Pomocy Osobom Niepełnosprawnym „SŁONECZKO”
77-400 Złotów, Stawnica 33A.  Ofiarowane przez Państwa pieniądze zostaną przeznaczone w całości na leczenie oraz rehabilitację naszych dzieci Wiktorii i Witolda.

KRS: 0000186434, cel szczegółowy: 743/W Wiktoria, Witold i Wiktor Wróblewski

Za okazaną pomoc finansową serdeczne podziękowania składają Rodzice Trojaczków