Uroczyste wręczenie dyplomów pracownikom Wydziału Nauk Biologicznych Uroczyste wręczenie dyplomów pracownikom Wydziału Nauk Biologicznych

Uroczyste wręczenie dyplomów za nagrody JM Rektora pracownikom Wydziału Nauk Biologicznych

W dniu 27 stycznia 2023 r. o godz. 11:00, w auli Laboratorium Badawczego Mikotoksyn, przed rozpoczęciem posiedzenia Rady Naukowej Wydziału Nauk Biologicznych, nastąpiło uroczyste wręczenie dyplomów:
1. Nauczycielom akademickim, dyplomy za przyznane nagrody JM Rektora UKW za działalność organizacyjną w roku 2022 , wręczyła Pani dr hab. Magdalena Twarużek, prof. uczelni, Dziekan WNB:
- Pani prof. dr hab. Joannie Moraczewskiej
- Panu dr hab. inż. Grzegorzowi Kłosowskiemu, prof. uczelni
- Pani dr hab. Barbarze Waldon-Rudzionek, prof. uczelni
- Pani dr Renacie Hoffmann
- Panu dr Dawidowi Mikulskiemu
- Pani mgr Iwonie Ałtyn
2. Nauczycielom akademickim, dyplomy za przyznane nagrody JM Rektora UKW za działalność dydaktyczną w roku 2022 , wręczyła Pani dr Renata Hoffmann, Prodziekan ds. Kształcenia WNB:
- Pani dr Beacie Koim-Puchowskiej
- Pani dr inż. Małgorzacie Sutkowy
- Pani dr inż. Magdalenie Kulczyk-Skrzeszewskiej
- Pani dr Marcie Małeckiej-Adamowicz
3. Pracownikom niebędącym nauczycielami akademickimi, dyplomy za przyznane nagrody indywidualne JM Rektora UKW w roku 2022 , wręczyła Pani dr hab. Magdalena Twarużek, prof. uczelni, Dziekan WNB
- Pani dr Amelii Lewandowskiej – indywidualną nagrodę II stopnia
- Pani mgr Ewelinie Soszczyńskiej – indywidualną nagrodę II stopnia
- Pani mgr Ewie Wachowiak-Świtale – indywidualną nagrodę II stopnia
- Pani mgr Barbarze Kilińskiej – indywidualną nagrodę III stopnia

Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy!