Uczestnicy konferencji Uczestnicy konferencji

Udział mgr Gabrieli Pilarskiej w II Ogólnopolskiej Konferencji NanoBioTechMedycznej

W dniach 19-20 września 2024 roku słuchaczka Szkoły Doktorskiej mgr Gabriela Pilarska, brała udział w II Ogólnopolskiej Konferencji NanoBioTechMedycznej – nanobiomedica organizowanej na terenie Kampusu SGGW w Warszawie.

Konferencja była skierowana zarówno do studentów jak i doktorantów zainteresowanych tematami takimi jak nanobiotechnologia, biomedycyna, bioinżynieria zwierząt, technologie biomedyczne oraz pokrewne. Nanobiomedica to wydarzenie, które ma na celu poszerzanie wiedzy i prezentacje wyników badań w postaci ustnej lub w formie posteru.

Mgr Gabriela Pilarska zaprezentowała poster pt.: „Występowanie zearalenonu i ochratoksyny A w materiale biologicznym oraz płynach ustrojowych u kobiet z zaburzeniami równowagi hormonalnej” – Pilarska G., Twarużek M.