Gratulacje i dyplomy dla pracowników Wydziału Nauk Biologicznych Gratulacje i dyplomy dla pracowników Wydziału Nauk Biologicznych

Gratulacje i dyplomy dla pracowników Wydziału Nauk Biologicznych

Podczas posiedzenia Rady Naukowej Wydziału Nauk Biologicznych 19 września 2024 r. przekazano gratulacje i dyplomy pracownikom naszego wydziału.

Pani Dziekan Wydziału Nauk Biologicznych, dr hab. Magdalena Twarużek, prof. uczelni wręczyła gratulacje prof. dr hab. Krystianowi Obolewskiemu, w związku z uzyskaniem nominacji profesorskiej.

Uczestniczący w posiedzeniu Rady Naukowej Wydziału Nauk Biologicznych JM Rektor UKW prof. dr hab. Bernard Mendlik wręczył nauczycielom akademickim dyplomy za przyznane nagrody JM Rektora UKW za osiągnięcia naukowe w roku 2023:

• dr hab. Justyna Lema-Rumińska, prof. uczelni – nagroda III stopnia
• dr hab. Paweł Napiórkowski, prof. uczelni – nagroda III stopnia
• dr hab. Magdalena Twarużek, prof. uczelni – nagroda III stopnia

Pani Dziekan Wydziału Nauk Biologicznych wręczyła również pamiątkowe dyplomy – podziękowania, dla członków Rady Naukowej WNB za udział w pracach Rady w kadencji 2020-2024.

Fotorelacja z posiedzenia dosępna również na profilu FB Wydziału Nauk Biologicznych UKW