Spotkania organizacyjne dla studentów pierwszych roczników (1.10.2024)

Szanowni Państwo,

Studenci 1 roczników,

spotkania organizacyjne w ramach przedmiotu: Zajęcia wprowadzające - organizacja uczelni i etykieta akademicka; z opiekunami poszczególnych kierunków odbędą się dnia 01 października 2024 roku, według następującego harmonogramu:

kierunek Biologia, 1 stopnia, studia stacjonarne – godz. 11.30 – 13.00; sala 30, wysoki parter, w budynku przy al. Powstańców Wielkopolskich 10. Opiekun Pan dr Henryk Kozłowski z Katedry Genetyki WNB.

kierunek Biologia, 2 stopnia, studia stacjonarne – godz. 9.45 – 11.15; aula Laboratorium Badawczego Mikotoksyn, budynek F, parter, w budynku przy ul. Chodkiewicza 30. Opiekun Pani dr Katarzyna Łubiech z Katedry Fizjologii i Toksykologii WNB;

kierunek Biotechnologia, 1 stopnia, studia stacjonarne – godz. 13.15 – 14.45; sala 6, pierwsze piętro, w budynku F przy ul. Chodkiewicza 30. Opiekun Pani dr n. med. Joanna Dróżdż-Afelt z Katedry Biotechnologii WNB.

kierunek Biotechnologia, 2 stopnia, studia stacjonarne – godz. 9.45-11.15; sala 3, wysoki parter, w budynku przy ul. Księcia Józefa Poniatowskiego 12. Opiekun Pani dr Małgorzata Siatkowska z Katedry Biochemii i Biologii Komórki WNB.

kierunek Ochrona Środowiska, 1 stopnia, studia stacjonarne – godz. 9.45 – 11.15; sala 109, pierwsze piętro, w budynku przy al. Ossolińskich 12. Opiekun Pani dr inż. Magdalena Kulczyk-Skrzeszewska z Katedry Biologii Środowiska WNB.

Zajęcia są obowiązkowe, podstawą zaliczenia jest obecność na zajęciach.

Uwaga:
W tym dniu nie ma żadnych innych zajęć dydaktycznych dla pierwszych roczników,
są realizowane jedynie zajęcia z cyklu: Zajęcia wprowadzające.

Zajęcia dla drugich i trzecich roczników odbywają się zgodnie z planem.