Posiedzenie Rady Naukowej Wydziału Nauk Biologicznych

W dniu 15 października 2024 r. odbyła się pierwsza w roku akademickim 2024/2025 Rada Naukowa Wydziału Nauk Biologicznych, którą kierował Dziekan Wydziału Nauk Biologicznych Pan dr hab. Tomasz Marquardt, prof. uczelni.

Spotkanie rozpoczęło się od wręczenia podziękowań Władzom Dziekańskim kadencji 2020-2024, w szczególności Pani dr hab. Magdalenie Twarużek, prof. uczelni, która następnie wręczyła podziękowania dla pełnomocników Dziekana i koordynatorów wydziałowych kadencji 2020-2024.

W kolejnej części spotkania oddano głos Prodziekan ds. Kształcenia Wydziału Nauk Biologicznych Pani dr Annie Frymark-Szymkowiak celem wręczenia wyróżnień absolwentom w konkursie na najlepszą pracę dyplomową Kolegium III w roku akademickim 2023/2024. W tym roku nagrody otrzymały:

• Pani lic. Paulina Głazik – absolwentka Ochrony Środowiska I st.
  • Pani lic. Małgorzata Musiał – absolwentka Biotechnologii I st.

Następnie Dziekan Wydziału Nauk Biologicznych, dr hab. Tomasz Marquardt, prof. uczelni wręczył powołania na członków Rady Naukowej Wydziału Nauk Biologicznych na kadencję 2024 – 2028, powołania do Komisji Wydziałowych oraz powołania na koordynatorów wydziałowych i pełnomocników Dziekana.

Zapraszamy do obejrzenia relacji fotograficznej z tego wydarzenia.

fot. Szymon Grosskreutz