03 czerwca 2026
Dr Beata Koim-Puchowska oraz dr Joanna Dróżdż-Afelt na wyjeździe szkoleniowym we Włoszech
W dniach 11–15 maja 2026 r. pracowniczki Katedry Biotechnologii – dr Beata Koim-Puchowska oraz dr Joanna Dróżdż-Afelt – uczestniczyły w zagranicznym wyjeździe szkoleniowym realizowanym w ramach programu Erasmus+ dla pracowników (Staff Mobility for Training).
Wizyta odbyła się na Uniwersytecie w Foggii we Włoszech, gdzie pracowniczki miały okazję zapoznać się z działalnością naukową Wydziału Nauk Rolniczych, Żywności, Zasobów Naturalnych i Inżynierii. Program pobytu realizowany był pod opieką prof. Roberto Romaniello.
Wyjazd stanowił cenną okazję do wymiany doświadczeń, nawiązania międzynarodowych kontaktów oraz poznania dobrych praktyk w zakresie badań naukowych i kształcenia akademickiego.



