XXXVI Sympozjum Akarologiczne
Noc Biologów 2019 na UKW

Projekt: Z przyrodą za pan brat

Wydział Nauk Przyrodniczych Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy otrzyma ponad 600 tys. zł na realizację projektu: Z przyrodą za pan brat w ramach konkursu NCBiR POWR.03.01.00-IP.08-00-3MU/18. Projekt będzie realizowany w latach 2019-2021.

Zawiadomienie o publicznej obronie pracy doktorskiej mgr Amelii Marii Lewandowskiej

Dziekan Wydziału Nauk Przyrodniczych Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy uprzejmie zawiadamia, że w dniu 4 grudnia 2018 r. o godz. 10:00 w Auli Laboratorium Badawczego Mikotoksyn Wydziału Nauk Przyrodniczych UKW przy ul. Chodkiewicza 30 w Bydgoszczy, odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr Amelii Marii Lewandowskiej.

Zapisy do Koła Naukowego Biotechnologów

Studentów, którzy chcą rozwijać zainteresowania oraz zgłębiać i poszerzać wiedzę z zakresu biochemii i biotechnologii zapraszam do zapisów do Koła Naukowego Biotechnologów (KNBiot).

Katedra Biologii i Genetyki Medycznej Wydziału Biologii Uniwersytetu Gdańskiego ogłasza konkurs na stanowisko typu Post-doc

Katedra Biologii i Genetyki Medycznej Wydziału Biologii Uniwersytetu Gdańskiego poszukuje osoby na stanowisko Post-doc w ramach projektu NCN OPUS14 NZ3, pt. „Poznanie molekularnych podstaw regulacji aktywności lizosomu, potencjalnego celu interwencji terapeutycznej w chorobach zapalnych skóry, na przykładzie łuszczycy”.

Spotkania organizacyjne dla pierwszych roczników [aktualizacja 28.09.2018]

Spotkanie I roku, kierunku biologia, studia I stopnia z opiekunem roku: dr Katarzyną Faleńczyk-Koziróg odbędzie się 1 października 2018 roku (poniedziałek) o godz. 9:00, sala 38, budynek główny UKW, Ul. Chodkiewicza 30.