Aktualności

Ekologia w regionie - województwo kujawsko-pomorskie perłą w przyrodzie Polski - rekrutacja

W ramach wspierania uczniów zdolnych w okresie wrzesień-listopad 2018 r. na Wydziale Nauk Przyrodniczych UKW realizowane będą dodatkowe zajęcia „Ekologia w regionie - województwo kujawsko-pomorskie perłą w przyrodzie Polski”. Projekt otrzymał dotację Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Toruniu w ramach programu „Edukacja ekologiczna”.

Stypendia ministra dla studentów i doktorantów - nabór wniosków

Szanowni Państwo,

przypominamy o możliwości składania wniosków o stypendium ministra za wybitne osiągnięcia na rok 2018/2018 dla studentów i doktorantów.
Wnioski należy złożyć w Sekretariacie WNP do dnia 10 września 2018 r.

IV Toruńskie Sympozjum Doktorantów Nauk Przyrodniczych – wyróżnienie dla mgr Martyny Bąkowskiej

Mgr Martyna Bąkowska podczas IV Toruńskiego Sympozjum Doktorantów Nauk Przyrodniczych (24-25.03.2018) w Toruniu otrzymała wyróżnienie za wystąpienie ustne w ramach obrad sesji III: biologia środowiskowa. Pani mgr prezentowała wyniki swoich badań pt. „Wpływ łączności hydrologicznej na strukturę peryfitonu zasiedlającego trzcinę w jeziorach przybrzeżnych południowego Bałtyku”.

Zasady dyplomowania na WNP w roku akademickim 2017/2018

Uchwałą Rady Wydziału Nauk Przyrodniczych Nr 24/2017/2018 z dnia 16.01.2018r. zatwierdzono zmiany w szczegółowych zasadach dyplomowania na WNP. Zapisy obowiązują od roku akademickiego 2017/2018.

Seminarium Wydziałowe 23.01.2018

23 stycznia 2018 r. zostalo zorganizowane kolejne wydziałowe seminarium anukowe, wyklad: Miozyny: od dawna znane lecz wciąż niepoznane motory molekularne wygłosiła prof. dr hab. Jolanta Rędowicz z Instytutu Biologii Doświadczalnej im. M. Nenckiego PAN.

Zmiana w harmonogramie Wydziałowych Seminariów Naukowych

Informujemy, że zaplanowane na 16.01.2018 seminarium p.t. „Punktowe mutacje w genach kodujących tropomiozyny jako przyczyna kardiomiopatii i miopatii mięśni szkieletowych” prowadzone przez dr hab. Joannę Moraczewską, prof. nadzw., odbędzie się 23 stycznia 2018 r. w auli Laboratorium Badawczego Mikotoksyn w godzinach od 10:30 do 11:30

Konkurs na stanowisko asystenta w Pracowni Biologii Molekularnej IBB PAN

Na prośbę kierownika Pracowni Biologii Molekularnej Instytutu Biochemii i Biofizyki PAN zamieszczamy ogłoszenie konkursu na stanowisko asystenta.

Godziny dziekańskie 31.10.2017

Dziekan WNP dr hab. inż. Grzegorz Kłosowski, prof. nadzw., przychylając się do prośby Samorządu Studenckiego Wydziału Nauk Przyrodniczych, ogłasza godziny dziekańskie w dniu 31 października 2017 r. od godziny 12:00.