Aktualności

Zawiadomienie o publicznej obronie pracy doktorskiej mgra Michała Chmielewskiego

Dziekan i Rada Wydziału Nauk Przyrodniczych Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy uprzejmie zawiadamia, że w dniu 19 czerwca 2017 r. o godz. 12:30 w Auli Laboratorium Badawczego Mikotoksyn Wydziału Nauk Przyrodniczych UKW przy ul. Chodkiewicza 30 w Bydgoszczy, odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr. Michała Chmielewskiego.

Zawiadomienie o publicznej obronie rozprawy doktorskiej mgr inż. Małgorzaty Sutkowy

Dziekan Wydziału Nauk Przyrodniczych Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy zawiadamia, że dnia 5 czerwca 2017 r. o godz. 9:00 w Auli Laboratorium Badawczego Mikotoksyn przy ul. Chodkiewicza 30 odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr inż. Małgorzaty Sutkowy.

Zawiadomienie o publicznej obronie rozprawy doktorskiej mgr Jolanty Tyburskiej-Woś

Dziekan Wydziału Nauk Przyrodniczych Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy zawiadamia, że dnia 5 czerwca 2017 r. o godz. 11:30 w Auli Laboratorium Badawczego Mikotoksyn przy ul. Chodkiewicza 30 odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr Jolanty Tyburskiej-Woś.

Godziny dziekańskie 18.05.2017

Dziekan WNP dr hab. inż. Grzegorz Kłosowski, prof. nadzw., przychylając się do prośby Samorządu Studenckiego Wydziału Nauk Przyrodniczych, ogłasza godziny dziekańskie w dniu 18 maja 2017 r. w godzinach od 7:30 do 13:00.

Dziewiąte spotkanie w ramach VI edycji "Bliskich Spotkań z Biologią"

W dniu 1.03.2017 r. o godzinie 16.00 w auli mieszczącej się na I piętrze Biblioteki Głównej Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego przy ul. Karola Szymanowskiego 3, odbyło się dziewiąte spotkanie w ramach VI edycji "Bliskich Spotkań z Biologią". Pan dr hab. Igor Chybicki prof. UKW – pracownik naukowy Katedry Genetyki UKW przedstawił wykład pt. "Genetyka populacyjna".

Ósme spotkanie w ramach VI edycji "Bliskich Spotkań z Biologią

W dniu 22.02.2017 r. o godzinie 16.00 w auli mieszczącej się na I piętrze Biblioteki Głównej Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego przy ul. Karola Szymanowskiego 3, odbyło się ósme spotkanie w ramach VI edycji "Bliskich Spotkań z Biologią". Pan prof. dr hab. Jarosław Burczyk przedstawił wykład pt. "Podstawy genetyki".

Piąte spotkanie w ramach VI edycji "Bliskich Spotkań z Biologią"

W dniu 18.01.2017 r. o godzinie 16.00 w sali pamięci na I piętrze Biblioteki Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego przy ul. Karola Szymanowskiego 3, odbyło się piąte spotkanie w ramach VI edycji "Bliskich Spotkań z Biologią". Pani dr hab. Joanna Moraczewska, prof. nadzw. UKW przedstawiła wykład  pt. „Metabolizm, cz.2".