Uwaga - zmiana siedziby Instytutu Biologii Eksperymentalnej

Uprzejmie informujemy, że od dnia 14.05.2015 Instytut Biologii Eksperymentalnej WNP został przeniesiony do nowej siedziby przy Al. Powstańców Wielkopolskich 10.

UWAGA STUDENCI - zmiana miejsca zajęć w Katedrze Genetyki

UWAGA - w związku z przeniesieniem części jednostek IBE do nowej siedziby, zajęcia laboratoryjne prowadzone przez pracowników Katedry Genetyki odbywają się w s.230 na II piętrze w budynku przy Al. Powstańców Wielkopolskich 10.

UWAGA - obowiązujące zasady składania i archiwizacji pisemnych prac dyplomowych z wykorzystaniem systemu Archiwum Prac Dyplomowych

Szanowni Państwo, Promotorzy, Recenzenci, Studenci, od roku akademickiego 2014/2015, poza procedurą dyplomowania określoną Regulaminem Studiów obowiązuje procedura w sprawie zasad składania i archiwizacji pisemnych prac dyplomowych z wykorzystaniem systemu Archiwum Prac Dyplomowych (APD).

Konferencja Dziekanów Wydziałów Przyrodniczych Uniwersytetów Polskich na WNP

W dniach 6-8 maja 2015 r. Wydział Nauk Przyrodniczych był gospodarzem XXII Konferencji Dziekanów Wydziałów Przyrodniczych Uniwersytetów Polskich. Konferencja została objęta patronatem honorowym przez JM Rektora UKW prof. dr hab. Janusza Ostoja-Zagórskiego oraz Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego Pana Piotra Całbeckiego. Partnerem Konferencji było Województwo Kujawsko-Pomorskie. Szczegółowe informacje dostępne są na stronie Konferencji.

www.kujawsko-pomorskie.pl

Godzina dla morświna na WNP

Wydział Nauk Przyrodniczych UKW odwiedził morświn! Pływa po całej Polsce w ramach akcji "Godzina dla ziemi", apelując o zwiększenie ochrony przed jego wyginięciem. UKW jest pierwszym ośrodkiem naukowym w Polsce, do którego morświn dotarł.

Publiczna obrona pracy doktorskiej mgr Katarzyny Faleńczyk-Koziróg

28 marca 2014 r. o godz. 10.00 w Auli Laboratorium Badawczego Mikotoksyn przy ul. Chodkiewicza 30 w Bydgoszczy odbyła się publiczna obrona pracy doktorskiej mgr Katarzyny Faleńczyk-Koziróg p.t. "Roztocze (Acari) glebowe różnowiekowych drzewostanów z dominuiącą lipą drobnolistną (Tilia cordata Mill.) na siedlisku grądowym ze szczególnym uwzględnieniem Gamasida".

Publiczna obrona pracy doktorskiej mgr Dawida Mikulskiego

Dziekan Wydziału Nauk Przyrodniczych Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy zawiadamia, że dnia 5 lutego 2015 r. o godz. 9:00 w Auli Laboratorium Badawczego Mikotoksyn przy ul. Chodkiewicza 30 odbędzie się publiczna obrona pracy doktorskiej mgra Dawida Mikulskiego

Publiczna obrona pracy doktorskiej mgr Katarzyny Robaszkiewicz

Dziekan Wydziału Nauk Przyrodniczych Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy zawiadamia, że dnia 5 lutego 2015 r. o godz. 11:30 w Auli Laboratorium Badawczego Mikotoksyn przy ul. Chodkiewicza 30 odbędzie się publiczna obrona pracy doktorskiej mgr Katarzyny Robaszkiewicz.

Ostatnie pożegnanie Magdaleny Chojnackiej

Z ogromnym smutkiem zawiadamiamy, że 8 października 2014 odeszła od nas śp. Magdalena Chojnacka.

Publiczna obrona pracy doktorskiej mgr Eweliny Motyki

13 października 2014 r. o godz. 9.00 w Auli Laboratorium Badawczego Mikotoksyn przy ul. Chodkiewicza 30 w Bydgoszczy odbyła się publiczna obrona pracy doktorskiej mgr Eweliny Motyki p.t. "Rodzaj Andrena FABRICIUS, 1775 w Polsce".