Dr Małgorzata Śliwińska z najlepszą pracą doktorską

Dr Małgorzata Śliwińska z Zakładu Biochemii i Biologii Komórki Instytutu Biologii Eksperymentalnej została laureatką prestiżowej nagrody Polskiego Towarzystwa Biochemicznego i firmy Merck Sp. z o.o. za najlepszą pracę doktorską z biochemii im. Witolda Drabikowskiego w roku 2012.

Bliskie spotkania z Biologią

Już po raz kolejny rusza cykl wykładów pod hasłem Bliskie spotkania z Biologią. Wykłady będą się odbywać w czwartki o godzinie 15.30 w Auli Instytutu Biologii Eksperymentalnej, Chodkiewicza 30 (blok F). Przewidywany czas wykładu 1,5 godziny.

Seminarium szkoleniowo-dyskusyjne pt. Mechanizmy finansowania badań młodych naukowców w Polsce

Rada Młodych Naukowców oraz Uniwersytet Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy zorganizowały Seminarium szkoleniowo – dyskusyjne pt. Mechanizmy finansowania badań młodych naukowców w Polsce, które odbyło się w środę 27 listopada, 2013 r. o godz. 11:00, w Bibliotece Głównej przy ul. Szymanowskiego 3 w Bydgoszczy w sali 240 ABC.